Zmarł Ks. Wiesław Ozdoba

 W Dzień Zaduszny, 2 listopada br. o godz. 8.30, w wieku 69 lat, odszedł do Pana Ksiądz Wiesław Ozdoba. W Lipsku przeżył prawie 33 lata swojego kapłaństwa. Posługiwał jako wikariusz, kapelan Straży, kapelan w Domu Pomocy Społecznej w Lipsku a także jako rezydent w duszpasterstwie parafialnym.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w poniedziałek 5 listopada 2018 r. o godz. 17.30, w kaplicy domu pogrzebowego p. Wyrwicha, po czym nastąpi wyprowadzenie ciała zmarłego kapłana i przemarsz w kondukcie pogrzebowym do kościoła parafialnego w Lipsku. O 18.00 rozpocznie się Msza św. żałobna za śp. Ks. Wiesława Ozdobę, a następnie modlitwa różańcowa za zamarłego. Następnego dnia, tj. we wtorek 6 listopada br. trumna z ciałem śp. Ks. Wiesława zostanie przewieziona do kościoła we Włostowie (diec. Sandomierska), gdzie o 11.00 sprawowana będzie Msza św. i po niej pochówek na miejscowym cmentarzu, zgodnie z wolą zmarłego Ks. Wiesława.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci...

baner1

baner serce20

diecezja-radomska   radio-plus

gosc-niedzielny   caritas

parafia-wieden   dzielo-biblijne

starostwo-powiatowe   urzad-gminy

lck   zsp-lipsko

gimnazjum-lipsko   szkola-podstawowa-lipsko

zycie-powisla   trl   

fundacja   rodzina-szkol