Zbiórki

Informacje dla Ministrantów oraz ich Rodziców

Drodzy Ministranci i Kandydaci

Służba ministrancka to nie tylko udział w niedzielnej Mszy św. przy ołtarzu, ale również liturgiczna formacja podczas zbiórek, prób, dyżurów i spotkań okolicznościowych. Wszystko to po to, aby liturgia w naszym kościele wyglądała jak najpiękniej.

Pierwsza zbiórka dla ministrantów młodszych i kandydatów po feriach zimowych odbędzie się 13 lutego 2019 r. (w środę) o godz. 17.35 w sali Domu Sióstr - ministranci z klas II-V i kandydaci.

Ministranci starsi z klas VI, VII, VIII szkoły podstawowej, kl. III gimnazjum oraz szkoły średniej swoje spotkanie będą mieli w sobotę 16 lutego o godz. 15.30 w sali Domu Sióstr.

Terminy kolejnych zbiórek i spotkań będą podane na zbiórce oraz wywieszone
w zakrystii na tablicy ministranckiej.

Was Drodzy Rodzice ministrantów proszę o wsparcie i motywację swoich Synów
w podjętych obowiązkach.